Genital Bölge Estetik Ameliyatları


Genital Estetik

Son yıllarda birçok farklı estetik ameliyatlar arasında
genital estetik en fazla başvurulan yöntemler içinde kendine yer bulmuş durumda. Bunun nedeni ise birçok kadının dış açıdan olduğu gibi iç açıdan da vajinal bölgesindeki bir takım deformasyonlardan kurtulmak istemesidir. Ancak elbette bunun altında yatan asıl fiziksel sebeplerden biri de çiftlerin cinsel ilişkide yaşadığı sorunlardan kaynaklanmaktadır.
genital-estetik-amliyatlari-norvec-klinik
Vajina bölgesinde bulunan ve dudak olarak tanımlanan vajina çevresindeki kısmın gevşemesi nedeniyle her iki taraf da cinsel açıdan bir tatminsizlik yaşamaya başlar. Hatta bu durum bir diğer taraftan psikolojik olarak da yine her iki tarafı olumsuz yönde etkileyerek cinsel bir isteksizlik ortaya çıkarır.

Bir dönem bu vajinal gevşeme ya da sarkma sorunu bir kadın da sadece psikolojik bir etki yarattığı düşünülmekteydi. Ancak zamanla bu durumun fiziksel bir takım etkilerinin de olduğu ortaya çıkmıştır ve bu da çiftler arasında bir cinsel birleşme sonucunda her iki tarafında zevk alamama gibi büyük soruna yol açtığı ortaya çıkmıştır.


Son zamanlarda sıkça yapılmaya başlanan 
genital estetik özellikle de kadın üzerinde vajina bölgesinin gergin bir hale ve daha estetik bir görünüme kavuşması ile yeniden büyük bir özgüvene kavuşması, ayrıca cinsel konuda daha istekli hale getirmesi ile partneri arasındaki sorunlarında son bulmasına destek olmaktadır. Bu operasyonlar daha çok vajina bölgedeki iç dudak küçültme ve vajinal genişliğin daraltılması olarak geçer.

Her iki operasyon sonrası da eski haline göre vajina daha çok toparlanmış ve hem görsel olarak eski haline yeniden kavuşmuştur hem de kadının orgazm olma noktası olarak bilinen klitoris bölgesine cinsel bir ilişki sırasında penisin daha fazla dokunması sağlanarak her tarafından zevk alma noktası arttırılmış olur. Bu operasyon genel olarak 18 yaşından sonraki her kadın için estetik adına daha iyisi adına uygun olduğu söylenebilir.

Bununla birlikte kızlık zarı için dudak yapısından 3 ya da 4 cm gibi bir mesafe ile içeride olduğu için kızlık zarına her hangi temas olmayacağından dolayı görsel açıdan vajinasından hoşnut olmayan her kız
genital estetik ameliyatı yaptırabilir. Bu konuda daha fazla için iletişin bilgilerinden faydalanılabilir.